آدرس

بلوار معلم- بین معلم ۵۰ و ۵۲-پلاک ۱۲۵۲ طبقه اول

واحد حسابداری

۰۹۳۳۳۹۱۴۱۰۰

واحد فروش

۰۹۱۵۰۰۷۶۱۴۰ و ۰۹۱۵۰۰۷۶۱۴۵

Sale@arvinfartak.ir

امور مشتریان

۰۹۱۵۰۰۷۶۱۴۸

info@arvinfartak.ir

مشاوره اینترنتی و تلفنی مالی و مالیاتی

شرکت حسابداری آروین فرتاک آرکا 7

شرکت حسابداری در مشهد

درباره شرکت :

شرکت حسابداری آروین فرتاک آرکا 7 از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را با نام (زنجیره اعداد) آغاز نمود و از سال ۱۳۹۷ نام خود را تغییر داده و هم اکنون مشغول فعالیت میباشد . 

این شرکت به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های حسابداری در مشهد ، با ۱۸ سال فعالیت در زمینه خدمات حسابداری مالی و حسابداری مالیاتی و حسابرسی و نرم افزار حسابداری و سایر خدمات مربوطه را براساس استانداردهای حسابداری و قوانین روز مالیاتی با هزینه ی مناسب و کیفیتی قابل قبول به همراه مشاوره ی رایگان در کنار کادری مجرب و کاآزموده و متخصص هر رشته در اختیار شرکت ها و مؤسسات و اشخاص حقیقی با فعالیت های مختلف نظیر خدماتی ، بازرگانی ، پیمانکاری و تولیدی قرار می دهد .


اهداف شرکت :


ماموریت شرکت :

ما گرد هم آمدیم تا با پشتکاری بالا ، جامه عمل به شعار نهفته در نام شرکت بپوشانیم ؛ هدف ما این است که با بهره وری از سال ها تجربه در امور حسابداری مالی و مالیاتی آینده شما کارفرمای عزیز را با اطمینان رقم بزنیم .

چشم انداز شرکت :

بتوانیم رضایت مندی کامل کارفرما را با شفاف سازی سیستم مالی و مالیاتی در کمترین زمان و بیشترین بهره وری جامه عمل بپوشانیم .


برای پرهیز از مراجعه حضوری در هر کجای کشورمان که هستید کارشناسان شرکت حسابداری آروین فرتاک آماده ارائه خدمات مشاره مالی و مالیاتی برای کسب و کار شما هستند.

مشاوره آنلاین